LQW18AN6N2C00D ImageView pi gwo imaj
Imaj ka reprezantasyon.
Gade karakteristik pou detay pwodwi.
LQW18AN6N2C00D
Nan stok 13771 pcs Pri Referans (Nan dola ameriken)
Manifakti Nimewo Pati:
LQW18AN6N2C00D
Manifakti / Brand
Murata Electronics
Pati nan Deskripsyon:
FIXED IND 6.2NH 750MA 82MOHM SMD
Datasheets:
LQW18AN6N2C00D(1).pdfLQW18AN6N2C00D(2).pdf
Plon gratis Status / RoHS Status:
Stock kondisyon:
New orijinal, 13771 pcs Stock Disponib.
Bato de:
Hong Kong
Shipment Way:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Enquiry sou entènèt
Nimewo Pati
Manifakti
Mande Kantite
Non biznis lan
Kontakte Non
E-mail
Telefòn
Mesaj
Tanpri antre kòd Verify la epi klike sou "Soumèt"
Nimewo Pati LQW18AN6N2C00D
Manifakti / Brand Murata Electronics
Stock Kantite 13771 pcs Stock
Kategori Enduktè, Coils, blag > Endikatè fiks
Deskripsyon FIXED IND 6.2NH 750MA 82MOHM SMD
Plon gratis Status / RoHS Status: RoHS Compliant
Kalite Wirewound
Tolerans ±0.2nH
Founisè Aparèy pake 0603 (1608 Metric)
Size / dimansyon 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Pwoteje Unshielded
Seri LQW18
Evalyasyon -
Q @ frek 35 @ 250MHz
Pake / Ka 0603 (1608 Metric)
Pakèt Tape & Reel (TR)
Operating Tanperati -55°C ~ 125°C
Mounting Kalite Surface Mount
Materyèl - Nwayo Non-Magnetic
Enduktans Frekans - Tès 100 MHz
Enduktans 6.2 nH
Wotè - Wotè (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekans - Self Rezonant 6GHz
DC rezistans (DCR) 82mOhm Max
Rating aktyèl (AMPs) 750 mA